Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 11-12-2018

5-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяць1-й місячний день
У перший місячний день сексу по можливості слід уникати. Організм знаходиться в стані самокоррекції, тому будь-яке втручання спричинить погрішність в настройці вашого біокомп'ютера. У цей період налаштовується гормональна система, а статевий контакт, як відомо, є дуже сильним сплеском гормонів, який заважає організму плавно увійти до нового часового проміжку. Секс в першу місячну добу може привести до серйозних захворювань статевої сфери, що в свою чергу посилить процес старіння. Бо, як стверджує східна мудрість, людина здорова до тих пір, поки здорова його сексуальна сторона життя. Тому-то перший місячний день — це "час кохати", а не "займатися коханням". Період першої місячної доби краще всього підходить для бесід про секст і його подробиці. Повідайте один одному про свої еротичні фантазії і мрії, про якісь побоювання і сумніви, якщо такі є. Це дуже корисно, оскільки вчить партнерів довіряти один одному.
Якщо у коханців встановляться довірчі відносини і вони навчаться ділитися один з одним найтаємнішими сексуальними мріями, то вони невимовно розширять палітру своїх любовних ігор. Не бійтеся говорити про секс, бо сексуальний прояв людської природи багатомірний і від того наскільки правильно і гармонійно проходить ваше статеве спілкування, залежить і наскільки щасливе ваше життя в цілому.
Також потрібно пам'ятати про те, що пара, у якої не з'ясовані сексуальні переваги і звички один одного, приречена на масу неприємностей, здатних зруйнувати будь-які, найдушевніші взаємини. Останнім часом все більше і більше психологів і сексопатологів рекомендують час від часу проводити сеанси таких бесід. Це дозволяє коханцям більше розслабитися, раскріпоститися, зняти психічну напругу, а головне — звільнитися від енергетичних блоків.