Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 20-09-2018

12-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть22-й місячний день
Це єдиний день у всьому місячному циклі, коли вживання солодкого бажано і всіляко вітається, оскільки Ганеша, божество двадцять другого місячного дня — великий ласун. Про те, наскільки сильна його любов до солодкого розповідає така легенда.
Одного разу боги, побачивши Парваті, що грає із своїми двома синами — Ганешею і Картікейею, піднесли їй солодке тістечко з небесного нектару. Кожен, хто вдихнув його аромат, тут же знаходив безсмертя, а хто скуштував — ставав счасливим володарем знання всіх священних писань і майстром володіння будь-яким видом зброї і крім того ставав чудовим художником і поетом, і, звичайно ж, отримував здатність всезнання. Звернувшись до своїх синів і тримаючи перед ними це дивне тістечко, Парваті сказала:
— Той, хто перевершить свого брата в праведній поведінці, отримає цю небесну солодкість.
Картікейа негайно відправився відвідувати всі святі місця землі, а Ганеша, неспішно і спокійно підвівся з місця, шанобливо обійшов навколо своєї матері і сказав:
— немає нічого похвальніше і праведніше шанування своєї матері.
Так Ганеша заслужив цей чудовий подарунок і відтоді дуже любить тістечка та інші солодощі.
Крім солодкого дуже корисно включити в своє меню більше овочевих салатів, тушкованих овочів і запіканок.
Добре також внести в раціон молоко і блюда із цільних круп.
Переїдання в цей період можна не боятися, оскільки воно навряд чи, наступить, оскільки місячний день і ваш шлунок сьогодні так само ненаситні і бездонні, як живіт слоноподібного бога Ганапаті. До речі, про здатність Ганапаті вживати багато їжі говорить і одне з його імен — Ламбодара, що в перекладі значить — висячий, великий виступаючий живіт».
У «брахма-пурані» розповідається про те, як одного разу, в дитинстві, його кормила Парваті, і хоча Ганеша був вже ситий до відвала, він все одно продовжував пити молоко з грудей своєї матері так довго, що його брату Картікейю зовсім не дісталося материнського молока, а Ганапаті все пив і пив.
Природно, зловживати необмеженим поглинанням їжі не потрібно. Але в принципі, їсти можна скільки завгодно. Але якщо ви відчуєте, що ваша межа насичення настала, не варто її долати, добрим подібне насильство не скінчиться.