Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-01-2019

19-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: повня29-й місячний день
Бізнесменам сьогодні потрібно бути гранично обережними, оскільки на їх бізнес, виражаючись сучасною мовою сьогодні можуть "наїхати", причому хто завгодно, починаючи від податкової інспекції і закінчуючи рекетом. Тому, якщо є можливість, бажано на цей період взагалі закрити свій заклад, фірму або підприємство. Звичайно, та ж податкова інспекція може прийти і в інший день, але сьогодні їх прихід на дев'яносто дев'ять відсотків і дев'яноста дев'ять десятих закінчаться для вас трагічними чином.
Всі торгові заходи в двадцять дев'яту місячну добу рекомендується припинити. Ні купувати, ні продавати товар не потрібно. Підписання договорів, укладення контрактів, встановлення нових ділових зв'язків, висновки операцій і тому подібні дії також приречені на невдачу, або справи підуть таким чином, що ви не один раз пошкодуєте про те, що взагалі це затіяли.
Не рекомендується сьогодні влаштовувати наради, п'ятихвилинки і збори, на них окрім скандалів, конфліктів, сварок і взаємних "смертельних" образ нічого не буде. Будь-які сумісні дії сьогодні деструктивні.
Начальникам потрібно пам'ятати, що зараз в колективі потрібне збереження миру і порядок, але тільки не ціною агресивних і експансивних дій.
Все, що так чи інакше нагадує диктат і авторитарність, викличе тільки негативну реакцію, процес опору і неприйняття. З цієї причини зараз не варто підписувати заяви, видавати нові накази, спускати директиви, запроваджувати нові правила і так далі.
Але запам'ятаєте, що видача премій і винагород в двадцять дев'ятий місячний день також не дасть належного результату. Люди все одно залишаться незадоволені, як мовиться "ні в тин, ні в ворота".
Краще всього в цей період оголосити вихідний, таким чином ви дасте своєму персоналу відпочинок, а себе застрахуєте від неприємностей.