Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-01-2019

19-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: повня29-й місячний день
Символи — "Майя", "Спрут" і "Гідра". Це сатанинський день. Тут збирається "темність" усього місячного місяця перед тим, як бути спаленою у момент молодика. Цього дня створюється і захист від сатанізму. День боротьби зі злом. Коли зло зібране в купу, його можна легко знищити. Треба бути дуже уважним і відстежувати, що відбувається. Якщо день вдалий, успішний, це означає, що вас нагороджують за якісь не дуже світлі вчинки. Труднощі в 29-й місячний день повинні вважатися за благо, оскільки це знак, що ви не раб темряви, так показують наші проблеми, над якими треба попрацювати. Рекомендуються покора і покаяння. Ми повинні покірно приймати покарання, оскільки вони результат того, що ми зробили.
У 29-й місячний день необхідно гнати від себе негативні думки. Добре з ранку дати собі установку, щоб ні про що погане не думати: ніяких сумнівів, неспокою, ніяких мук. Цього дня рекомендується піст і стриманість.
Є практика для очищення від негативу цього дня. Якщо Місяць не у водних знаках, то рекомендуються для ніг водні процедури в солоній холодній воді. Треба постояти в тазі не більше 10 хвилин. За 10 хвилин із вас зійде вся «чорна» енергетика. Якщо стоятимете довше, почне сходити і хороша, добра енергетика. Таким чином, ми очищаємося і від зглазу. Температуру води робіть таку, щоб не відчувати дискомфорту. Коли стоятимете, увесь час треба уявляти, як все погане йде у воду. Якщо дуже погано цього дня, то можна узяти в ліву руку свічку. Свічку цю гасити не можна. Вона повинна згоріти вся. Можете наперед відрізати стільки, скільки вам потрібно, щоб вона горіла. Дути на вогонь не можна. Краще гасити свічку пальцями правої руки. Багаття краще засипати землею. Роздувати вогонь можна.
Цього дня рекомендується очищати помешкання, добре обкурювати пахощами, багном або ялівцем. Багно повинне тліти, а не горіти, щоб йшов дим. Можна й обкурювати ладаном. Добре очищає чага, вона добре тліє. Дим очищає і виганяє зло цього дня.
У 29-й місячний день потрібно бути уважним до того, що вам пропонують. Якщо в 15-й день нас спокушають, то в 29-й місячний день ми отримуємо сповна за все. Тобто дари в 29-й місячний день являються покажчиком того, що вас нагородили за погане.
Слід уникати каламутної води і самим не напускати ніякого туману, до якого може увійти зло. Темні люблять граничні стани. У цьому плані небезпечний момент, коли людина засинає і прокидається, і дуже небезпечно поспішати приймати їжу. Багато ритуалів побутових пов`язано із столом, тому що це місце, де найчастіше відбувається порушення нашої цілісності. Коли ми їмо, то порушуємо стан гармонії, і з їжею ми вносимо в тіло щось нове. Тому читають молитви перед їжею. А ще говорять: "Коли я їм — я глухий і німий." Не можна нічого поганого говорити за їжею, треба старатися, щоб процес приймання їжі був свідомий. Їжа повинна бути чистою. Можемо зробити над нею магічні кола 3-7 разів за годинниковою стрілкою з думкою, що ми очищаємо її або перехрестити.
У 29-й місячний день вся їжа потребує очищення. Воду очищають таким же чином, все це вимагає усвідомленої уваги, особливо в 9, 15, 29-й місячні дні. Потрібно пам`ятати, що людина є те, що вона їсть. Всі продукти, які в себе вносимо, змінюють нашу структуру. Це не тільки хімічний процес травлення, але це й енергетика. Таким же чином будь-яка склянка води може стати джерелом енергії, якщо ви його почистите рукою, а потім питимете повільними ковтками з думкою, що кожен ковток дає вам енергію. Точно так, як і робимо перед затемненням, коли спочатку, до затeмнення, вводимо в себе очищаючу рідину, а потім, після затeмнення, зміцнюючу нас в тому новому стані, який отримали після затeмнення.
Якщо ви робитимете будь-яку справу осмислено, то вона матиме абсолютно інші наслідки для вас, ніж ті механічні дії, які ми здійснюємо.
У 29-й місячний день уколи в сідниці робити не можна, жодних процедур із прямою кишкою. Не можна оголювати сідниці на схід, тобто стояти «стрільцем» на схід несприятливо. Коли ви вранці одягаєтеся, то поверніться краще обличчям на схід.
З 29-м місячним днем пов`язана пряма кишка і анус, чакра Муладхара. Загострення геморою цього дня теж показує, що у вас поганий захист, і негатив піде на пряму кишку.
Люди, народжені в 29-й місячний день, мають важку карму. Вони несуть в собі темну силу, але крім того, у них є внутрішні сили для боротьби з нею, тому і поводяться вони так, як ніби постійно б`ються з цією силою.
Кожна людина, народжена в 29-й місячний день, не може пояснити собі свої реакції на життя. Це може виражатися в малому і великому. У деякому роді це як би цапи-відбувайли всього Зодіаку.
Як правило, їм дається довге життя для відробітку карми. Особливо важко, якщо людина народилася в затемнення. Життя її важке, але вона не повинна уникати труднощів, і повинна перемогти в собі зло. Енергія для перемоги у неї є. Треба усвідомити дух протиріччя в собі, набити шишки і пройти свій шлях самій.
Цього дня не можна уникати справ, все треба завершувати. Як правило, люди, народжені в 29-й місячний день, мають збіги карм із членами їх сім`ї. Часто вони відпрацьовують не свою карму, а карму своїх родичів. Найчастіше бабусь і дідусів. Батька і матері рідко. Люди такі в сім`ї з`являються невипадково. Вони дуже некомфортні для співжиття. З ними важко жити. Їм треба допомогти, але допомогти можна тільки любов`ю. Ця людина повинна зустріти у вас увагу і допомогу. Часто для них це життя може бути останнім.