Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 11-12-2018

4-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяць28-й місячний день
Символи — "Карма" і "Лотос". Цього дня нам дається можливість пізнати і знайти ціль життя. Йде процес алхімії душі і духовного прозріння. У 28-й місячний день можна працювати з чакрами, оскільки цього дня чакри розкриваються. Але перш ніж працювати, ми повинні бути чистими, тому рекомендуються всі практики по очищенню тіла, емоцій і думок.
28-й місячний день — це день роботи зі снами. Саме уві сні людина може отримати духовне прозріння і зрозуміти сенс життя. Процес цей відбувається кожного місячного місяця незалежно від того, розуміємо ми це чи ні. Щоб працювати із снами, нам треба усвідомлювати, що ми уві сні. Але діяти свідомо уві сні, як правило, ми не можемо. Коли ми намагаємося щось зробити, то, як правило, прокидаємося. Для того, щоб бути свідомим уві сні, треба спробувати на першому етапі побачити уві сні свої руки. Подивіться на обидві свої руки перед сном, потім закрийте очі і засніть із упевненістю, що буде усвідомлення уві сні.
В результаті ви маєте побачити уві сні свої руки чітко і не прокинетеся після цього. Ще треба мати контакт зі своїм вказівним пальцем правої руки, бо через нього ми завжди можемо повернутися назад у своє тіло. Якщо ви дуже захопитеся життям свого енергетичного сновидного тіла, то можете там залишитися, і на фізичному плані виглядатимете відсутніми, мертвими.
Але жодного страху не повинно бути: якщо ви не захочете піти, то завчасно вас ніхто туди не пустить. Повинен бути до цього лише інтерес. Коли уві сні ви літаєте, це на фізичному плані вирішуєте багато проблем. Як правило, людина в цьому випадку знаходиться на високому енергетичному рівні. Це показник того, наскільки людина володіє тонкими планами.
Процес, який відбувається цього дня, ми можемо підсилити своїм натхненням, тому треба постаратися бути у піднесеному настрої і чекати цього прозріння. Існують для цього дня і спеціальні практики з чакрами.
У 28-й місячний день не рекомендується дивитися на яскраве джерело світла і сильно навантажувати зір, не рекомендується рвати і дарувати квіти, а також рубати дерева. Сприятливо купувати землю, нерухомість, щось ремонтувати і садити.
Із 28-м місячним днем пов`язана Муладхара, очі і головний мозок. Дуже сприятливо робити очищувальні процедури для очей. Добра наступна вправа: ви стоїте на одній нозі, а п`яткою прагнете себе ударити по Муладхарі, тобто по низу хребта. Навіть разова така вправа корисна цього дня, особливо якщо це буде під час Плутона або Сатурну. Треба ударяти щасливою ногою: жінка лівою, а чоловік правою. Невикористання енергій дня веде до порушення артеріального тиску.
Люди достатньо високого рівня, які народилися цього дня, несуть добро і світло, яке знають від народження. Люди, що не розвиваються, народжені в 28-й місячний день, відрізняються відсутністю емоцій і привязанностей.