Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 21-05-2018

7-й місячний день

Знак: Лев
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяць23-й місячний день
Символ — «Крокодил Маккара», кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. Ще один символ — Цербер, близькі до цього образу Химера і Єхидна.
Дуже складний день, день зваблювання, розгулу кровососів і вампірів. Шкідливо сумніватися у виборі свого шляху, краще в інший день замислитися над цими питаннями. Треба переконувати себе в правильності свого шляху, практикувати покаяння, прощення, самопожертвування.
У 23-й місячний день показано сексуальну стриманість, це другий день заборони, як і 15-й, а інші дні мають обмеження, але не такі суворі.
Рекомендується молочна їжа і краще всього — ватрушка з горіхами.
23-й день — це також день очищення оселі, внесення в дім священних предметів. Його можна почистити вогнем, або святою водою, або обкурити багульником. Дуже добре покласти на поріг чорний кремінь.
Правильне використання енергії 23-го дня розкриває в людині здібності цілителя. Цього дня треба проводити очищувальні, оздоровчі і профілактичні процедури.
Не можна переїдати і гніватися, не треба стригти волосся і нігті, а також робити хірургічні операції. Будь-яке відокремлення частин нашого тіла являється цього дня їжею для вампірів. Найчастіше вампіри присмоктують до гомілок. Якщо у вас цього дня захворіли кості або пече (задня частина ноги відноситься до водолія) із зовнішньої сторони, значить, присмоктував вампір. Ми можемо звільнитися від нього, якщо зосередимося і в думках відірвемо його, як п`явку.
Якщо в інший день ви відчуєте жар або тяжкість в цій області, поступайте так само, і ви відчуєте відразу полегшення. Вампіри, кровососи зазвичай присмоктуються до кісточок або в шию (це в інший день).
Цього дня не можна вести малорухливий спосіб життя, треба старатися якомога більше рухатися. Всі події, які відбуваються з нами цього дня, треба перевіряти на зваблювання і не піддаватися провокаціям, які можуть спричинити негативні емоції. Особливо небезпечно помста. Якщо помститеся комусь, це може обернутися проти вас.
Із 23-м місячним днем пов`язаний хребет. Рекомендуються практики з хребтом і мануальна терапія. Сприятливо робити взаємні «сухарі» (один другому сідає на спину і підскакує). Таким чином, очищається кров в хребті. Можна також стрибати через зігнуту спину іншої людини. Людина нагинається і дається навантаження на хребет, можуть навіть вправитися хребці. Із цим днем пов`язана чакра Муладхара.
Якщо людина неправильно використовує енергію дня, то у неї можуть з`явитися фурункули на тілі, і вони вказують місце, куди вкусив вампір. Поява фурункула і навіть маленької болячки в такий день про цей і говорить.
Люди, народжені в 23-й місячний день, також бувають різними. Ті що живуть за високою програмою — небесні захисники і справжні монахи. Люди, що не розвиваються, відрізняються дуже сильною хваткою, вони також володіють цими енергіями, уміють підійти і спокусити людину.
Люди, народжені цього дня, не повинні сумніватися у виборі свого шляху і завжди повинні йти до кінця.
Всім людям в 23-й місячний день необхідно практикувати упевненість і наполегливість, тоді не станете жертвою вампірів.