Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 20-09-2018

12-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть22-й місячний день
Називається "Слон Ганеша з обламаним іклом", "Сувій (книга)" і "Золотий ключик". Це день отримання мудрості і таємного знання. Практики пов`язані саме з цим. День магічний, день ворожіння, але ворожіння потрібно проводити через медитацію на символи, картини, літери алфавіту, янтри, гороскоп і ті предмети, які можуть дати невербальні, таємні і позамежні знання. Будь-який такий предмет може дати вихід на таємні знання.
Можна ворожити і по "Книзі перемін", яка заснована на киданні кістей, або на випадкових числах. Ці числа також є символами медитації. Будь-яке зображення, різні орнаменти теж несуть інформацію на підсвідомому рівні. Всі предмети, які нас оточують, на нас впливають.
Невипадково древні прикрашали помешкання яскравими орнаментами. Насправді, вони зображали символи, які сприяли тій або іншій практиці. У храмах також можна бачити зображення хрестів, кругів.
Зверніть увагу на ваші шпалери і ті картини, які висять в домі. Багато сучасних картин несуть негативну інформацію, оскільки художники часто за допомогою наркотиків вводять себе в негармонійні стани, а потім пишуть картини. У 22-й день ми особливо чутливі до зображень. Певне зображення на шпалерах, картинах може спричинити навіть захворювання. Символи на шпалерах не повинні бути руйнівними, не повинні містити знак козла — перевернуту п'ятикутну зірку. Краще такі шпалери замінити. Можна підібрати шпалери на сприятливий для себе ритм. Наприклад, якщо ваше число Марс, то краще вибрати листя з трьома пелюстками.
У 22-й місячний день можете відчути, що для вас добре, а що погано. Потрібно передавати досвід, який ви накопичили і використовувати ту мудрість, яку придбаємо цього дня. Цього дня енергія накопичується і з їжею, тому не рекомендується голодувати і постити. Дуже добре виявляти щедрість.
Якщо ви не володієте енергією, то в 22-й місячний день небезпечно малювати символи, не знаючи, що ви малюєте. Такі практики краще уникати.
Особливо погано малювати замкнуті круги, кола, квадрати, що нас обмежують. Ці символи можуть впливати на нас по за нашою волею. Якщо намалювали, то краще стерти і не розглядати їх цього дня.
Не рекомендується в 22-й місячний день робити різкі рухи, особливо в попереку. З цим днем пов'язана чакра Кундаліні, тазостегновий пояс, крижі, шийка стегна, нижня частина хребта.
Неправильне використання енергії дня може привести до болі в попереку, радикулітів і м`язових хвороб, Можуть боліти тазостегнові суглоби.
Люди, народжені в 22-й місячний день, спочатку зберігають в собі традиції, мудрість, таємні знання. Якщо людина не розвивається, то може стати "махровим консерватором", тому що упевнена, що все знає. Вона не хоче сприймати нічого нового.
Люди, які розвиваються, можуть усвідомити в собі мудрість і передати її іншим.