Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-01-2019

18-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: повня14-й місячний день
Має дві назви — "Заклик" і "Труба". Йде процес використання різних джерел інформації, внаслідок чого може відбутися відкриття третього ока, інколи відбувається спонтанне його відкриття. Третє око — це чакра Трі-кутта. Цього дня треба читати і вивчати священні тексти.
Обов`язково слід бути уважними і стежити за тим, що з вами відбувається цього дня, до чого вас закликають, на що провокують. По цьому заклику ви оціните той рівень, на якому знаходитеся. Оскільки йде процес відкриття джерел інформації, то справи, початі в 14-й місячний день, вже початково несуть повну інформацію, яка сприятиме їх реалізації. 14-й місячний день — це день початку нових справ. Треба постаратися закласти якомога більше циклів (дзвінки, проекти договорів і т. п.). Почата сьогодні справа йтиме як би сама собою, внаслідок того, що вона відразу охопила достатньо інформації. Нові джерела інформації також постійно будуть включатися і коректувати вашу справу, сприяючи її успіху.
Не можна вживати дуже гірку і солодку їжу. Добре істи мигдаль. Цього дня потрібно менше пити, тому що з рідиною цього дня надходить "бруд". Слід робити очищувальні практики, але без води. Добре застосовувати "сухе" голодування. Корисно цього дня навантажуватися фізичною роботою, яка також реалізує цю енергію.
Не можна перевантажувати зір, хоч і треба вивчати священні тексти, але не до знемоги. Не варто робити ніяких магічних практик. У 14-й місячний день не рекомендується вдихати запахи, краще не використовувати духи, дезодоранти і т.п. Не слід дивитись у дзеркало, особливо в повен зріст.
У дзеркалі ми бачимо відбитий світ, тому часто не схожі на себе. Якщо ж довго виглядатимемо, то в день заклику можемо піти в світ Задзеркалля. Це дуже серйозно, краще не практикувати.
Із цим днем пов`язаний кишечник. Сприятливо очистити кишечник, але краще проносним, ніж клізмами.
Центр, пов`язаний з 14-м місячним днем, — Маніпура, і розміщений він трохи вище над пупком, де згорають негативні емоції.
Порушення рекомендацій дня ведуть до розладу кишечника. А це говорить про те, що ви занадто зашлаковані, і абсолютно не чуєте до чого вас закликають.
Люди, народжені в 14-й місячний день, обов`язково мають в житті покликання. Як правило, вони відчувають його дуже рано. І якщо знаходять — воно визначає все їх життя. Такі люди готові на подвиг, вони завжди чекають заклику, у них більша прилаштованість до життя, уміють закликати інших за собою. Якщо ж вони не розвиваються, то стають дуже хитрі, можуть маскуватися, дуже гидливі і надмірні в їжі. Люди, народжені в 14-й день, бачать віщі сни. І інші люди в 14-й місячний день можуть бачити віщі сни.