Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 11-12-2018

5-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяць1-й місячний день
Має три назви: «Світильник», «Лампада» і «Третє око», а, виходить, три рівні прояву.
Процес, що відбувається в цей день, — очищення душі вогнем. У променях Сонця згоряє бруд душі.
Рекомендуються практики:
— дихальні вправи по очищенню менталу;
— зосередження уваги на вогні, особливо якщо Місяць ввійшов у повітряний знак, — згоряють усі страхи і мари.
Тому корисно посидіти перед свічею, у багаття, каміна. У цей день виводимо на рівень свідомості те, що нас гнітить.
Потрібно розглядати всі негативні ситуації й образи як життєві уроки. Якщо людина нічого не може згадати негативного в цей день, то, виходить, і немає нічого примарного на душі. Якщо будете регулярно займатися такими практиками, то душа буде очищатися, ви не будете реагувати на життя з позиції минулих образ, не будете підозрювати інших у тому, що вони хочуть вас скривдити. Жити стане набагато радіснішим, покращиться реакція на негативні ситуації.
Особлива практика, яку треба виконувати в цей день, — це побудова ментальних моделей. Після того, як ви очистили свій ментал від спогадів, що заважають, можна будувати ментальні моделі. Нам дана можливість у перший місячний день побудувати фантом того, що ви бажаєте, і потім цей фантом буде жити самостійно. Події самі будуть притягатися, сприяючи реалізації вашого Бажання.
Дихальні вправи для очищення менталу:
Перша вправа. У положенні стоячи — вдих, наповняєте легені, тягнетеся нагору, і відразу видихнув з повним розслабленням верхньої половини тулуба. Видих робите із шумом і нахилом уперед, типу подиху «ХА». Ментальна тіло зв'язане з фізичним безпосередньо через подих. Людина мислить тільки тоді, коли вона дихає. Перериваючи подих, людина зупиняє хід думки. Повторюйте кілька разів, поки не позбудетеся від настирливих думок і не покращиться настрій.
Друга вправа. У положенні лежачи, розслабившись, спостерігаєте за своїм подихом: як повітря проходить через ніс, гортань, наповняє легені, розширює грудну клітку, як воно опадає на виході і т.д., тобто концентруєтеся на тому звичному процесі, який ми, не помічаємо.
Потім робите спокійний вдих і повний видих із затримкою подиху на видиху. Не дихаєте, але при цьому спостерігаєте за своїм тілом, як у такт подиху грудна клітка продовжує підніматися й опускатися, хоча ви і не дихаєте. Ви повинні з інтересом спостерігати за цим процесом і говорити собі: "Дихати не хочеться, мені приємно". Затримувати подих необхідно до приємного стану, а не до ядухи (15 — 30 секунд). 3а цей час грудна клітка 2-3 рази підніметься й опуститься Вдих потрібно робити повільний, спокійний. Після кожної вправи необхідно зрівноважити подих. Для цього належить зробити кілька вдихів і видихів, а потім знову повторити цю вправу. Вправа робиться до 3 разів, воно дуже сильне. Такий подих можна використовувати, коли важко заснути — неспокійні думки відійдуть, і ментал очиститься.
Побудова ментальної моделі
Ви повинні уявити себе таким, яким ви станете, коли виповниться ваше бажання. Це не процес виконання вашого бажання, а кінцевий результат. Допустимо, ви щось задумали зробити. Ви повинні побачити цей бажаний образ, як на картинці. Відразу цей образ може і не вдатись, для цього потрібна концентрація.
Коли ви чітко побачили з закритими очима свій бажаний образ, оформляйте його в овал, ніби обмежуєте це зображення овалом. Овал обрамляєте блакитним сяйвом. (До цієї практики відноситься вираз: «Що б ти хотів, щоб тобі принесли на "блюдечку з голубим мереживом?"»- Це "блюдечко з голубим мереживом" можна зробити самому у перший місячний день.)
Обов'язково потрібно подумати, перш ніж побажати, що відбудеться, коли бажання виповниться. В усіх східних школах приходять до того, що не бажають нічого, тому що кожне виконане бажання змінює наш спосіб життя, а людина може виявитися до цього не готова. Щоб цей процес пішов краще, необхідно в лівій руці на рівні чакри першого місячного дня тримати камінь першого місячного дня — лазурит. У Лазуриті утримується енергія Урану, Юпітера і Венери. Юпітер і Венера дають нагромадження і розширення, а Уран включає щасливий випадок. Але камінь повинен бути полірованим, хоча б із однієї сторони і тільки вашим. Камінь допоможе нагромадити і сконцентрувати енергію 1-го місячного дня.
У 1-й місячний день не можна захоплюватися масовими практиками і контактами. Заборонено гостру і гарячу їжу. З цим днем зв'язане чакра "Третє око". Її не треба плутати з Аджною, що знаходиться в центрі чола. А чакра "Третє око" знаходиться в центрі між бровами, майже на переніссі.
З 1-м днем зв'язане перенісся, очі, головний мозок і все обличчя. І якщо в людини в 1-й місячний день щось "вискочило" на обличчі, або ви поранили голову — це поганий знак: ви порушили вимоги 1-го дня. Допустимо, людина неправильно харчувалася, і викид пішов на відповідному місячному дневі органі. Якщо людина не використала за призначенням ментальну енергію, "заквашувала" її, це може привести до утворення каменів у внутрішніх органах (у нирках, жовчному міхурі і т.д.).
У людей, народжених у 1-й місячний день, йде робота з менталом на рівні підсвідомості. Як правило, задумане 1-й місячний день у них збувається, якщо, звичайно, це бажання достатньо чисте. Таким людям потрібно дуже обережно відноситися до своїх емоцій і дуже уважно стежити за своїми думками. Їхні думки реалізуються і діють сильніше, ніж у інших людей.
Є вираз: "Якщо впевнено бажати, те бажання збудеться". Цей вираз застосовний для всіх людей, адже принцип чаклунства - це ВІРА, ВОЛЯ, УЯВА. Але людина може уявити собі тільки те, що вона знає і про що має уявлення.