Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-03-2017

25-й місячний день

Знак: Водолій
Стихія: повітряРозрахунки

Інший день:Фаза: остання чверть25-й місячний день
Символи дня — "Черепаха", "Раковина", "Урна з прахом" і "Дві посудини з живою і мертвою водою". Цей день також пов`язаний з водолієм. Відбувається переведення астралу на фізичний план, і астральні образи можуть бути видимими. Цей день являється магічним днем, як і 22 місячний день. У людини включається сидхи (надздібності). Це день, коли приходить мудрість і коли всі в якійсь мірі стають пророками. Якщо ми працюватимемо з енергіями цього дня, то 25-й місячний день дасть нам можливість отримати цю мудрість. Але щоб не було шкоди від цього, людина повинна бути чистою. І перша практика цього дня — це очищення. Піст також сприяє духовному очищенню.
Цього дня необхідно позбавлятися від різних шлаків: фізичних, астральних, ментальних. Корисно чистити орган залежно від положення Місяця. Кожен місяць будуть різні очищення. Необхідно звільнитися від негативних емоцій, шляхом дихальних вправ скинути їх у Маніпуру, де вони згоряють природним чином. Корисне ментальне очищення за допомогою молитов.
У кожної людини є свій внутрішній голос. Так розмовляє з нами наш ангел-хранитель. У 25-й місячний день треба прислухатися до свого внутрішнього голосу. Необхідно себе як би тестувати, перевіряти свій рівень. Цього дня треба бути особливо уважним до інформації. Сьогодні із будь-якою незначною, на перший погляд, інформацією до вас може прийти мудрість. Все може бути знаком.
Цього дня не варто поспішати. Не рекомендується пити багато рідин і їсти грубу їжу. Сир — найкраща їжа цього дня. Краще не приймати ніяких ліків.
У 25-й місячний день треба поберегти вуха, їх не можна проколювати, оскільки з днем пов'язані мочки вух і козелок. Мочка і козелок являються енергетичними центрами. За формою козелка можна визначити, чи отримує людина енергію з космосу чи від інших людей. Якщо козелок стримить прямо, то людина отримує енергію із Космосу, а якщо він притиснутий до вуха, то енергія приходить з контактами. Це не означає, що людина вампір, це лише один із знаків, як людина отримує енергію.
У 25-й місячний день можуть активізуватися надздібності: телепатія, яснобачення, і до цього треба бути готовим, але стимулювати це не слід, оскільки здібності являються результатом вашої попередньої роботи.
Якщо ви не займалися чистками, не працювали свідомо раніше, то 25-й місячний день є днем обережності, щоб не зробити того, чого ви ще не вмієте і чим не володієте. Спонтанне включення цих енергій може закінчитися погано ("дах" поїде).
Неправильне використання цих енергій може спричинити хвороби вух. Навіть прищик на вусі — також знак.
Люди, народжені в 25-й місячний день, мудрі. Вони неквапливі, їхні сни, як правило, віщі. Оскільки цього дня візуально йде астральний образ, то у всіх це може відбуватися несвідомо. Люди ж, народжені в 25-й місячний день, можуть перебувати в астралі усвідомлено — уві сні приймати інформацію і переносити її на фізичний план. У дитинстві вони міркують зріло і мають правильне уявлення про все.
Цього дня всім треба дуже уважно і обережно відноситися до своїх емоцій і думок, оскільки думки, породжені цього дня, можуть жити самостійно, заряджені його енергією. А своїми негативними емоціями можна створити якогось монстра.