Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 24-01-2017

26-й місячний день

Знак: Стрілець
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: остання чверть26-й місячний день
Має назви "Жаба" і "Болото". Цього дня йде процес зваблювання власними досягненнями. Дуже небезпечний для нас день. Потрібно бути дуже уважним до контактів і спілкуватися тільки по внутрішній симпатії. Цього дня, як правило, втрачають енергію в розмовах, тому не рекомендується дуже багато розмовляти.
У 26-й місячний день показано стриманість, піст і відпочинок. Не можна рвати зуби. Розпочинати якісь справи цього дня марно, все погрязне, як в болоті. Корисні лазня, масаж. Через піт йде сильне очищення. Треба старатися уникати диму, який може спотворити наші уявлення про себе, ілюзії також заважають правильно себе оцінити.
26-й місячний день небезпечний пограбуваннями, причому не тільки на фізичному плані, може бути "пограбування" думок і емоцій. Тому не потрібно метушитися, проявляти пихатість і гординю.
У 26-й місячний день не слід їсти круглі овочі (капусту, ріпу і так далі). Із їжі цього дня краще всього буде картопля, риба і трави.
У 26-й місячний день у нас є вихід на Вчителя, ось чому треба бути вибірковим в контактах. Це та людина, яка в потрібний момент скаже, що треба. У 26-й місячний день ви повинні бути уважні до того, хто вас хвалить і хто заставляє обманюватися. Краще прийняти людину, яка облає і скаже, що ви не маєте рації.
Дуже сприятливо побачити цього дня людину з повними відрами або з повними сумками, особливо, коли перший раз виходите з будинку. Є спеціальні практики на вихід з будинку. Перебуваючи в будинку, ви тим самим знаходитеся під захистом, а виходячи з нього, ви свідомо повинні зачиняти за собою двері. Переступаючи поріг, необхідно ментально зрозуміти, що маєте захист в іншому світі. Підійдуть будь-які захисні слова, в момент коли ви переступаєте поріг. Поріг являється очищувальним місцем. Якщо він пропрацьований, то не пропустить ворогів.
Але з помешкання ми часто виходимо просто так. Обов'язково потрібно глянути в дзеркало, узяти з собою двійника. Якщо людина щось забула і повернулася, то треба, при виході, другий раз подивитися в дзеркало. Можна поглянути на свої нігті. Пальці рук і нігті являються виходами енергетичних каналів. Якщо ви з'єднаєте всі чотири пальці, прикладете до них великий, подивитеся на обидві руки і скажете: "Голи нігті, оголи очі злим людям", це буде захист від вроків на весь день, потім плюнути три рази через ліве плече. Можна повторити це три рази. З лівого боку у нас знаходиться демон, а з правого — ангел-хранитель. Завжди, коли почуєте погане, не приймайте це на себе, багато людей хочуть нас наврочити. Краще говорити: "Цур мені".
З 26-им днем пов'язана чакра Кундаліні. Неправильну самооцінку ми можемо відстежити по тому, як до нас відносяться люди цього дня. Якщо людина сильно спокушається на свій рахунок, то цього дня над ним глумитимуться і по дрібницях, і "по справжньому". Дуже добра практика: не ототожнюватися, тобто приймати все і сприймати все, як минуче, особливо якщо 26-й місячний день ще падає на понеділок. Уявіть себе каменем на дорозі, навколо якого проходять якісь події. Це практика понеділка, і її дуже корисно практикувати в 26-й місячний день. Треба ні з чим не ототожнюватися, а сприймати те, що відбувається, як на спектаклі.
Люди, народжені в 26-й місячний день, живуть дуже складним, важким життям, тому що у них йде постійний процес внутрішньої самооцінки. Їм краще мовчати, оскільки в розмовах вони втрачатимуть енергію. Зазвичай,такі люди інтуїтивно відчувають це і мовчать. Один із способів підняття свого духовного рівня для людей, народжених в 26-й місячний день, є виконання своїх обіцянок. Це сприятиме реалізації тієї енергії, яку вони мають. Важко, але необхідно. Взагалі, люди, народжені в четверту фазу Місяця, мають дуже великий досвід. Вони вже багато чим спокусилися і тому розуміють, як треба правильно жити.