Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 16-11-2018

9-й місячний день

Знак: Риби
Стихія: водаРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть9-й місячний день
Символ дня — "Чумацький шлях", "Кажан", "Молоко матері" і "Нетопир". Цього дня йде перевірка на те, що зробила людина по першому кругу місячної гармонії.
9-й місячний день - це день провокацій, нас можуть спокушати, обманювати. Якщо людина чиста, проводила практики по очищенню, то для неї цей день не страшний. Людина має можливість побачити, на що його підкупляють, одурюють і в чому вона помиляється. Цей день закликає нас бути уважними до всього. 9-й місячний день вважається сатанинським.
У 9-й місячний день людина повинна навчитися розрізняти, що є спокуса. Необхідно пригадати традицію, що йде через матір, пригадати життя матері, її заповіти, пригадати бабусю по материнській лінії і так далі. Необхідно зануритися в материнське коріння. Цього дня необхідно почистити кімнату, зробити ментальне очищення і пригадати всіх, хто нас образив. У 9-й місячний день слід створювати астральний захист, оскільки 9-й місячний день — це день наведення і зняття порчі.
Зняття порчі.
Ми всі маємо слабкий астральний захист, і тому часто піддаємося негативній дії з боку людей, що нас оточують. Щоб зміцнити своє астральне поле, існує два способи.
I спосіб. Цей спосіб є одночасно і перевіркою, чи наявна порча, чи ні. Потрібно узяти живе, а не дієтичне, куряче яйце, яке має зародок, і скляну баночку на 0,2 — 0,3 літра з кришкою, наполовину заповнену водою. Розбиваєте туди обережно яйце, щоб не пошкодити жовток. Візьміть цю баночку і тримаєте над своєю головою правою рукою. Потім підносите до всіх енергетичних центрів по передньому каналу і тримаєте біля кожної чакри, доки рука не здригнеться, потім перенесіть до наступної. Після цього загорніть баночку в целофан і покладіть її під подушку або в узголів`ї під ліжко в узголів'ї. Вранці подивитеся, що буде з цим яйцем. По тому, як воно деформувалося, ви зможете судити, наскільки сильна у вас порча.
Якщо яйце сильно змінилося, то буде потрібно стороння допомога. У наступний 9-й місячний день треба знайти іншу людину, якій довіряєте і який проведе іншу Процедуру. Треба так само розбити яйце у воду, але баночку вже підноситиме та людина, тримати її над вашою головою і обносити вас цією баночкою проти годинникової стрілки, знімаючи на яйце брудну енергетику на рівні кожної чакри. Спочатку яйце обноситься на рівні чакри Сахасрара (над маківкою голови), потім на рівні лоба, шиї, грудей, шлунку, лобка і, нарешті, на рівні куприка Тобто на рівні 7 класичних чакр. Обнести можна різну кількість разів, але мінімум 3 рази і максимум 9 разів. Після чого ставите цю баночку під ліжко або під подушку. Вранці весь вміст її виливається в унітаз, а сама баночка стерилізуеться або викидається. Так робиться разова процедура
Але можна в 9-й місячний день розпочати великий цикл зняття порчі. Тоді на кожен тиждень береться по одному яйцю. Перший раз ця процедура робиться обнесенням навколо людини проти годинникової стрілки. Потім баночка з яйцем ставиться на день в холодильник, а на ніч — під подушку або під ліжко Так повторюється протягом тижня. У якому б вигляді не було це яйце, ви весь тиждень збираєте нечисть на нього. Через тиждень все виливається в унітаз, баночка стерилізується, наливається свіжа вода, розбивається нове яйце. Робите те ж саме на другий тиждень, потім третій, четвертий і так далі до тих пір, поки яйце не перестане деформуватися.
Важка порча іноді вимагає до 9 яєць. Весь цей час баночка з яйцем ставиться в холодильник для того, щоб воно не псувалося. Другий раз людина сама вже може обносити чакри. Найголовніше, що процес пішов. Щодня можна і не обносити.
Якщо людині погано, то не треба чекати 9-го місячного дня. Якщо ви почали цей цикл до 9-го місячного дня, то в 9-й місячний день треба провести знову всю цю процедуру. У 9-й місячний день можна поміняти яйце, але цикл все одно рахується від того дня, коли почали. Та, як правило, цикл великого очищення починається після перевірки в 9-й місячний день.
II спосіб. Це солона ванна для ніг. Температура води робиться такою, щоб вам було приємно. На таз води, що доходить до щиколотки ніг, треба стоячи кинути лівою рукою жменю солі: скільки візьметься в руку. Стояти в тазі потрібна не більше 9-10 хвилин. В цей час добре уявляти себі вертикальний потік, який все змиває з вас, і все йде в цю воду. Більше 10 хвилин стояти не рекомендується, оскільки потім йде зворотний процес. Це також процедура 9-го місячного дня. Її можна робити і тоді, коли просто погано себе відчуваєте.
У 9-й місячний день не можна їсти гриби і продукти, які несуть фалічний символ, тобто ковбасу, морквину і т.п. Дуже шкідливо цього дня проявляти гординю, пригнічувати інших людей. Оскільки 9-й місячний день ще носить назву "Молоко матері", то зле буде, цього дня, розлити молоко. Це буде значити, що ви розбазарюєте традиції, що йдуть через матір, не цінуєте їх. Погано також розбити дзеркало. У 9-й місячний день в дзеркало взагалі краще не дивитись, особливо в повен зріст, щоб не спокуситися на свій рахунок. З цим днем пов`язані груди і чакра Анахата. Якщо порушуєте традиції, то в 9-й місячний день можуть захворіти кістки грудей, і ви відчуєте відчуття тиску, яке може перерости в невралгію, або навіть приступ стенокардії.
Людям, народженим в 9-й місячний день, необхідно постійно чиститися, оскільки вони від народження гріховні. Потрібно чистити свій будинок, квартиру. Виносити сміття можна лише в світлий час дня.
Інформація по місячних днях дається як довідкова, але з нею потрібно працювати. Зовсім не обов`язково все життя жити по місячних днях. Достатньо іноді 3-6 місяців для того, щоб освоїти ці енергії і опустити інформацію в підсвідомість. Тоді на інтуїтивному рівні формуватимуться мотиви відповідно до цих енергій. Вся інформація по гармонізації і призначена для того, щоб полегшити життя, але працювати на вас вона стане лише в тому випадку, якщо буде вами ж пропрацювана. Отже будьте активні по вівторках і відпочивайте у п'ятницю, а енергією заряджайтся в неділю. Все це вам дозволить, поєднуючи різні енергії, жити в меншій напрузі і усвідомлювати конкретніше якісь життєві ситуації, правильно реагуючи на них.