Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-01-2019

19-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: повня19-й місячний день
Символ цього дня — "Сітка", "Павутина", "Павук". Йде процес астрального очищення, етичної чистки душі і совісті. Цього дня треба покаятися, обдумати свої вчинки і позбавитися від надмірної гордині. Люди, які займаються своїм духовним розвитком в 19-й місячний день, мають можливість відрізнити свої думки від чужих. Дуже часто ми думаємо не своїми думками, і про те, що нам не властиво. Наприклад, знайомій необхідно відправити дитину куди-небудь на літо, а ви питаєте у неї: “Куди ви відправляєте свою дитину?”. Це не ваша проблема, ви зловили її думку, вона тільки що про це думала. У 19-й місячний день треба постаратися думати лише про свої проблеми.
Цього дня необхідно чистити квартиру, будинок. Сприятливо очищати будинок вогнем, добре запалити лампаду, свічку, посидіти поряд із свічкою, але при цьому треба враховувати положення Місяця в знаку. Якщо Місяць буде у вогняному знаку, тоді треба почистити будинок, квартиру іншим способом, наприклад, пахощами, обнести священними предметами кімнату, почитати молитви. У будь-якому випадку, цього дня ми повинні почистити себе і те місце, де живемо.
У 19-й місячний день необхідно почистити кишечник і пряму кишку. Йде процес астрального очищення, і він повинен починатися з фізичного тіла, потім зробити очищувальні процедури астрального тіла. Треба позбавитися негативних емоцій, злості, заздрості, роздратування. Якщо людина чиста, то і люди, що знаходяться з нею поряд цього дня, також очищатимуться.
У 19-й місячний день сприятливо їсти круглі овочі, капусту і картоплю. Цього дня не можна їсти все довге, тобто моркву, кабачки, огірки.
Не можна лаятися, проявляти гординю, треба уникати укусів кровососучих. Краще намазатися яким-небудь засобом, щоб ніхто не кусав.
Не можна віддавати борги і брати у позику, оскільки символ цього дня — павук, тенета, павутина. Цього дня на людину брудну накидаються сіть, і йде процес уловлення душ. Якщо людина не очиститься, то вона зреагує на резонансний бруд, і може бути спійманою.
Цього дня не можна укладати договорів, не можна дозволяти себе обвивати. Як правило, часто йде багато пропозицій цього дня. Треба постаратися самим також не робити цього, щоб не накинути тенета на іншу людину. Якщо не працюватимете над собою, то цього дня можете влипнути в астральну багнюку, звільнитися від якої буде дуже важко.
Із 19-м місячним днем пов`язаний пупок. Через пупок йде проникнення в наші тонкі тіла, усякої нечисті. Якщо цього дня відчуваєте біль або тяжкість в пупку, це означає,що ви потрапили в астральну павутину.
Звільнення пупка.
У 19-й місячний день треба робити ребром долоні правої руки рубаючі рухи навколо пупка. Потім в думках знову зав`язати свій пупок помістити його всередину себе, а не назовні. Таким чином, ви відсікаєте непотрібні контакти, це і буде обрізанням тих тенет, які були накинуті раніше. Якщо робитимете це кожен місяць, то у вас не буде важких спокус.
Із 19-м місячним днем пов`язана пряма кишка, апендикс і сигмовидна кишка. Приступ апендициту цього дня — також поганий знак. Якщо у вас трапилися запори або приступ апендициту, то це означає, що ви в собі несете дуже багато шкідливих помислів, і у вас не все гаразд із душею. Таким чином, нам дають зрозуміти, що нам треба зайнятися цими питаннями.
Люди, народжені в 19-й місячний день, бувають двох видів. Перші, такі, що йдуть по вищому шляху, — це борці-одинаки, що мають чисту душу. Часто їх не приймають в житті, вони поводяться не так, як інші люди, не зрозуміли ними. Вони несуть в світ світло і добро, побачити які можуть тільки такі ж чисті душі. Брудна людина завичай і уявляє світ у вигляді скупчення нечистот. Кращі люди 19-го дня являються носіями ідеалів світла і добра. І це треба враховувати при спілкуванні.
Люди, що йдуть по низькому шляху, дуже підступні, люблять будувати підступи, тримують задоволення від інтриг і завжди намагаються затягнути інших в свої тенета.