Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-01-2019

18-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: повняЕнергія здоров'я

( переклад книги Т. Н. Зюрняєвої)

 1. Вступ
 2. Місячний календар
 3. Критичні точки місячного циклу
 4. Про місячний день
 5. Місячна доба
 6. Рекомендації місячних днів
 7. Місячні дні як відображення основних законів світу
 8. Реальний рух Місяця по Зодіаку
 9. Індивідуальний місячний ритм людини (Місячна рулетка)
 10. Затемнення Сонця і Місяця


1. Вступ.

Місяць — це наше нічне світило. Він є єдиним супутником нашої планети і світить на землю відбитим від Сонця світлом. З Місяцем у житті людини зв'язують те, що є відображенням зовнішніх сил, сховане і таємне, що глибоко увійшло в підсвідомість. Місяць не просто обертається навколо Землі, він сам впливає на Землю і на фізичному рівні (припливи і відпливи води), і на енергетичному, і на езотеричому рівні. Крім того він являється носієм таємної інформації. Місяць впливає на підсвідомість людини, його душу, психіку, настрій, емоції, нервову систему, інтуїцію. З Місяцем пов'язані і кармічні ритми. Місячні цикли можуть допомогти людині розплутати вузли проблем, що кореняться глибоко в психології, адекватно реагувати на навколишній світ, відгородити людину від несвідомого гріха.
Людське життя -- надзвичайно різноманітне і загадкове. Допомогти зрозуміти, що, чому і навіщо відбувається в ному допоможе знання процесів, що відбуваються протягом “місячного місяця” (циклу). Місячний календар, що веде лік місячним ритмам (роки, місяці, дні), може допомогти людині раціональним способом пояснити непояснене. Протягом кожного місячного циклу розвертаються і повторюються процеси, що сприяють підтримці розвитку нашого світу і життя в ньому. Відбувається очищення, наповнення енергією і підключення до визначених джерел інформації, з яких можна черпати й отримувати те, що здатен сприйняти кожний, хто знаходиться в цьому потоці. Це процес відбувається щомісяця.
Місячний календар дозволяє відчути загальні ритми, дає почуття захищеності, розкриття душі. Він дозволяє зорієнтуватися в житті без боротьби, жити спокійно. Коли людина входить і живе в його ритмах, усі в житті вирішується як би саме собою, не треба витрачати дарма сили, щоб бороти з плином життя. Кожний місячний день показує людині, від чого можна очиститися і звільнитися в цей день, що заважає відпочинкові і розслабленню. Місяць, роблячи могутній вплив на організм людини, дає можливість відновлювати роботу органів, впливаючи на них у найкращий час. А їжу вживати не тільки для харчування, але і для лікування.
Місячні ритми - це спосіб життя. Якщо людина живе в місячних ритмах, він не просто живе в гармонії, а в повній синхронності зі світом, він щасливий і повноцінний.2. Місячний календар

Місячний рік — основа місячного календаря, прийнятого в даний час у країнах Сходу. На Заході цей календар набув поширення тільки в останнє сторіччя, спочатку як цікава екзотика. Більш докладне знайомство з його ритмами й інформацією переконало і багатьох європейців, що існують закономірності, що діють у житті не тільки східної людини, але і будь-якої людини на Землі.
У східному місячному календарі кожен рік зв'язаний з якоюсь твариною (миша, бик, тигр, кіт, дракон, змія, кінь, коза, мавпа, півень, собака, кабан). Місячний рік не має фіксованої дати початку, тому що зв'язано це з мінливим за часом моментом молодика. Місячний Новий Рік може початися з 21 січня по 19 лютого, коли Сонце проходить по зодіакальному знаку Водолія. Саме молодик, що випадає в цей проміжку часу, починає новий місячний рік.
Місячний рік, як і звичний сонячний рік, як правило, складається з дванадцяти місяців. Тривалість місячного року складає близько 354 днів, що на 11 днів менше сонячного року. Щоб зрівняти цикли цих двох календарів і компенсувати цю різницю в довжині сонячний і місячний роки, раз у 3 роки місячний рік складається не з 12-ти, а з 13-ти місяців. Цей додатковий місяць називається «уставним».
Нормальний місячний цикл продовжується від молодика до молодика і складається з 30 днів. Але так буває не завжди. Приблизно половина місяців року має незакінчений цикл і складається з 29 днів. Місяці неповного циклу створюють велику психологічну напруженість, події цього місяця розвиваються більш різко, а критичні дні виявляються сильніше.
Початком місячного циклу є момент молодика, коли Місяць після з'єднання із Сонцем, з погляду земного спостерігача починає відходити від нього. Це може проходити в будь-який час сонячної доби — уранці, вдень, увечері або вночі. Якщо момент молодика трапляється вночі або вранці до сходу Місяця, перший місячний день буде коротким, але зате цей місячний місяць найчастіше буде мати повний цикл із 30-ти днів. Якщо ж молодик настає вдень або ввечері, то 30-го дня в цьому місяці не буде.
У два перших і два останніх дні місячного циклу Місяць у своєму русі по небосхилу підходить до Сонця і ховається в сліпучих його променях, він не видимий і не “світить”. Емоційно ці темні дні без Місяця проявляються глибокою заглибленістю людини в себе, таємними незрозумілими страхами. Людям у цей час необхідні добра психологічна підтримка і розуміння того, що викликає такий стан. Передостанній день місячного циклу, це може бути 29-й або 28-й місячний день, створює можливість влучення в залежність від різних факторів. Останній день місячного місяця (29-й або 30-й місячний день) — день страждань від внутрішніх протиріч. У день молодика можливий стрес від самітності, песимізм. Другий день місячного місяця надзвичайно небезпечний одержимісттю, фанатизмом. Будь-яке слово приймається на віру. Будьте уважні.
Місячний місяць складається з 4-х фаз, що зв'язані з положенням Місяця відносно Сонця. Молодик — це сполучення Місяця і Сонця. А повня — їхнє протистояння. Кожна фаза триває приблизно тиждень. Розділяють дві форми впливу Місяця — на зростаючому й спадаючому Місяці.
Численні досвіди довели збільшення швидкості обміну речовин в організмі під час молодика і зменшення його до повні.
Психічні розлади і їхні трагічні наслідки виявляються усе в ті ж дні молодика і повні і, крім того, в особливі, так називані, “критичні” “сатанинські” дні місячного місяця.
Володар вод Місяць керує не тільки припливами і відливами вод світового океану. Відзначено, що в дні молодика і повні вода піднімається набагато вище, ніж звично. Те ж стосується і людини, яка в основному (на 70%) складається з води­.
Під час повні Місяць максимально звільняється від впливу Сонця, цілком освітлений Сонцем, він стає більш самостійним. Це виявляється стрибками і перепадами настрою й емоційною наповненістю. Повня може відбутися й у 14-й, і в 15-й, і в 16-й і навіть у 17-й місячний день. Самим сприятливим часом повні вважається повня на початку 16-го місячного дня, це створює самі милостиві стани. А якщо при цьому місячний цикл має всі 30 днів, то вплив Місяця на людей у цей період максимально сприятливий. Гарні місячні дні місяця дають максимум можливостей для використання цих енергій для очищення, зцілення, знаходження мудрості і любові. Повня в 15-й місячний день на місяць з 29-ю місячними днями робить сприйняття життя особливо напруженим, а події цього місяця приносять багато складностей і іспитів.


3. Критичні точки місячного циклу

У місячному місяці є чотири критичні точки – це дні точних фаз. Ці дні зазначені в календарі. Тоді Місяць і Сонце встануть по відношенню один до одного на кутову відстань, що вважається напруженим і критичним.
Перша чверть місячного циклу буває, як правило, на 7-8 місячну добу. Друга чверть або повня — з 14 по 17 місячний день, але цастуше всього у 15 або 16 місячний день. Третя чверть випадає на 22-23 місячний день. Четверта чверть — це закінчення місячного циклу, момент молодика, що починає місячний ритм нового місяця.
Чотири критичні точки місячного циклу (молодик, повня, дні першої і третьої чвертей) — це по статистиці час аварій і катастроф, дорожньо-транспортних пригод і загострення захворювань. Це час переключення внутрішніх процесів, що спричиняють нестабільність енергетичного стану людини й уразливість його психіки. Ослаблення организму знижує імунітет людини, погіршується постачання мозку киснем.
У дні молодика алкоголь отруює сильніше, ніж звичайно, збільшується ризик підхопити “дурну” хворобу. На молодик сильніше реагують чоловіки, у цей час вони напружені, нервові, агресивні, краще їм на цей час дати спокій.
Під час першої й останньої чверті місячного циклу варто бути більш уважними на вулиці, не перевантажуватися фізичною і розумовою роботою, утримуватися від алкоголю.
У повню не рекомендується приймати відповідальні рішення. Народна мудрість рекомендує не спати під прямими променями повного Місяця і не ходити з непокритою головою по вулиці.
Повня напружує людини й емоційно і психічно. Це підсилює занепокоєння в психічно неврівноважених і хворих людей. Збільшується число самогубств. Притягання Місяця в цей час максимально велике, припливи вод особливо високі. У повню варто утриматися від операцій, тому що згортування крові в цей час зменшується й операції супроводжуються підвищеною кровотечею.
Чоловіки сильніше реагують на молодика, а жінки ­-- на повню. У дні молодика чоловіка менш схильні до спілкування. До повні ж вони стають більш покладистими, розуміючими, підвищується їхня сугестивність і статева збудливість. Жінки ж саме в повню більш дратівливі і необ'єктивні, хоча на емоційний стан жінок впливають і особистий фізіологічний цикл, що не завжди збігається з місячним. Вважається, що якщо особистий цикл жінки наближений до місячного, і вона очищається на спадаючій фазі Місяця або близько повні, то життя жінки природнє і повне гармонії.
Багато біоритмів чоловіків і жінок співвідносяться з фазами Місяця. Приміром, місячні, що проходять нормально, зазвичай починаються в ту фазу Місяця, коли жінка народилася. Середня тривалість виношування дитини складає 10 місячних місяців по 28 днів. У деяких дослідженнях відзначається, що діти, зачаті в рік, коли день народження жінки приходиться на молодик або повню, будуть розвиватися фізично і розумово швидше, ніж інші. У чоловіків з ритмом Місяця більш зв'язані центральна нервова система і серце, і молодик і повня однакова небезпечні для чоловіків інфарктами. Для жінок цей час більше загрожує інсультами. З метою профілактики за три дні до молодика і повні варто приймати ліки, що знижують такий ризик


4. Про місячний день

Звичайний місячний день продовжується від сходу Місяця до наступного його сходу. Місячний день довший за сонячний майже на годину, і схід Місяця наступного дня відбувається завжди пізніше, ніж у попередній день. Протягом місячного місяця, до наступного з'єднання із Сонцем, Місяць може проходити через обрій 29 або 28 разів, тому в місячному місяці може бути 29 або 30 днів. Але і світ навколо нас не знаходиться в однаковому стані, він теж постійно змінюється. Світ хиткий, мінливий, але це мінливість калейдоскопа. Міняється тільки співвідношення компонентів, але самі вони залишаються тими ж самими. Змінюються візерунки світу, але ніколи не порушується єдина рівновага. Вона не може бути порушено, тому що Місяць є відбивачем Сонця, він відгороджує Землю від космосу. Ми постійно дивимося на світ через місячний калейдоскоп.
Перший і тридцятий дні місячного циклу можуть бути різної тривалості — від декількох хвилин до майже доби. Перший день триває від моменту молодика, який завжди вказується у всіх календарях, до першого після молодика сходу Місяця. Чим коротший перший місячний день, тим більше енергії та інтенсивніші процеси, що проходять у цей день.
Схід Місяця зв'язаний з фазами місячного циклу, і це дозволяє легко орієнтуватися, у який час дня в різні фази сходить Місяць:

 • Тиждень від молодика до момейту першої чверті Місяць сходит у першій половині дня - від сходу Сонця до півдня.
 • Тиждень до повні, впродовж другої чвертї, Місяць сходит у другій половині сонячного дня від полудня до заходу Сонця.
 • Поблизу повні схід Місяця відбувається близько до заходу Сонця й іноді на небосхилі можна побачити два світила одночасно — Сонце на заході і повний Місяці на сході. Чудове видовище!
 • Після повні до третьої чверті місячного циклу Місяць завжди сходит пізно ввечері до півночі, висвітлюючи своїм примарним світлом ніч.
 • На останній чверті місячного циклу Місяць сходит після півночі, і тоді рано вранці ми ще можемо разом з висхідним Сонцем бачити на небі серпик старого Місяця.

Знання часу сходу Місяця в день свого народження може допомогти при визначенні місячного дня народження по ефемеридах, якщо під рукою немає астрологічного місячного календаря на XX століття.
Тридцятий місячний день (29-й схід Місяця), буває не кожен місячний місяць, як і перший місячний день, може бути різної тривалості. Він продовжується від сходу Місяця в цей день до моменту молодика. Якщо цей день продовжується кілька годин, це подарунок небес, що дає можливість повноцінно використовувати у своє благо енергії цього дня, скорегувати своє життя в кращу сторону.
З низки днів місячного місяця виділяються дні, на які часто приходяться критичні моменти місячного циклу — фазові дні. Ці дні несуть іспит, спокуси і небезпеки - 9-й, 15-й, 23-й і 29-й місячні дні - й називаються “сатанинськими” днями. У ці дні темне начало життя тріумфує, провокує людей, перевіряє їхній захист від сил зла.
У місячному місяці існують і безумовно милостиві, сприятливі дні, що несуть світлі енергії, що дають людям підтримку, допомогу, силу, очищення або зцілення. Це 6-й, 7-й, 12-й, 16-й, 24-й, 28-й (за умови наявності 30-го дня).
Більшість днів місячного місяця, у нашому світі протиборчих сил добра і зла, допомагають людині жити в цьому світі, підказуючи правильні дії і попереджаючи про те, що буде шкідливим або небезпечним.
Повноцінний місячний цикл містить у собі 30 днів, такий місяць вважається довершеним. У неповноцінний місячний місяць, що містить 29 днів, усі сатанинські дні будуть істинно сатанинськими, у цей місяць хаос сильніше втягує людей у свою орбіту і тріумфує. Це торжество ілюзій і вседозволеності. 29-й місячний день у такий місяць двічі сатанинський, приносить людині спустошеність зсередини і страшне занурення в ілюзії в зовнішнім житті.


5. Місячна доба.

Місячна доба, як і сонячна, складається з чотирьох частин: місячного ранку, дня, вечора і ночі. Місячний ранок продовжується від сходу Місяця до місячного полудня — верхньої кульмінації, коли Місяць проходить через небесний меридіан. Місячний день - від верхньої кульмінації до заходу Місяця. Місячний вечір - від заходу Місяця до місячної півночі — моменту нижньої кульмінації. Місячна ніч продовжується від нижньої кульмінації Місяця до наступного сходу Місяця.

 • Місячний ранок може збігатися з початком сонячного дня тільки в перші дні місячного місяця, потім воно настає усе пізніше і пізніше, а на четвертій чверті місячний ранок настає вже глибоко вночі. Ця частина місячної доби сама нестабільна, людина в цей час збудлива, мінлива, їй важко володіти своїми емоціями.
  Людям, породженим місячним ранком, варто навчитися керувати своїми емоціями, інакше емоції оволодіють ними.
 • Місячний день може збігатися і із сонячним днем, і ввечері або вночі, а також займати проміжне положення — це залежить від часу сходу Місяця. Місячний день приносить високу збудливість, в людей виявляються сховані негативні емоції, що особливо гостро проявляється в людей психічно не врівноважених. На місячний день випадає пік емоційності, і в результаті надмірної розтрати енергії можуть відбуватися емоційні зриви. Місячний день — це самий сприятливий час роботи над собою, щоб відстежити, усвідомити і вжити заходів по корекції свого емоційного світу. У місячний день найкраще проводити корекцію хвороб, приймати ліки, лікуватися екстрасенсорно.
  Сни під час місячного дня (з 18-го по 25-й день місячного циклу, коли місячний день збігається із сонячною ніччю) — попереджуючі і несуть позитивну інформацію.
  У людей, породжених в місячний день, яскравіше виявляються місячні якості. Для них характерні екзальтованість, збудливість, несподівана зміна настроїв. Породжених у цей час Місяць обдаровує здатністю засвоювати життєві уроки і дає уміння володіти собою.
 • Місячний вечір приносить емоційну зрілість, у цей час легше контролювати свої емоції. Місячний вечір частіше збігається із сонячним днем на третій чверті місячного місяця, у цей час людина більше прагне до емоційної гармонії.
  Люди, породжені в місячний вечір, рефлективні, трохи загальмовані, здатні до самозанурення, неусвідомленим медитативним станам, відрізняються більшою внутрішньою впевненістю, таким людям легше, ніж іншим, відключитися й абстрагуватися.
 • Місячна ніч загострює депресії, виявляє слабість і безсилля. На другій чверті місячного місяця, коли Місяць заходить ранком, місячна ніч приходиться на сонячний день. Тоді людину вдень охоплює стан туги і самітності. Під час місячної ночі людина стає більш замкнутою і прагне до самоти, особливо це виявляється в людей із сильним Місяцем. На четвертій і першій чвертях Місяць заходить ввечері і вночі і збігається із сонячною ніччю, що переноситься більш легко.
  У місячну ніч рекомендується обмежити контакти, якщо вона попадає на день, ранок або вечір. Дуже сприятливо в цей час частіше розслаблюватися, хоча б на 10 хвилин.
  Люди, народжені в місячну ніч, ніби підводять підсумки свого емоційного циклу. Емоції таких людей заховані глибоко всередині, від чого можуть виникати депресії. Це люди, яких важко розворушити, вони мають внутрішню інерцію і рефлексію, але, натомість, вони уміють володіти своїми емоціями.

У різні частини місячної доби енергії різних місячних днів виявляються по-різному. Руйнівні і провокаційні енергії критичних "сатанинських" днів важче піддаються контролю саме після заходу Місяця в місячний вечір або ніч, у місячні ж ранок або день вони більш явлені і доступні для спостереження і блокування. Позитивні місячні дні виявляють свої благодатні енергії місячним ранком і вдень повніше і сильніше, ніж наприкінці місячного дня.


6. Рекомендації місячних днів

Ми живемо в подвійному світі, у якому протистоять і борють дві могутні сили: творення і руйнації. Усе в нашому світі підвладно руйнуванню, і щоб підтримати життя або створити щось нове, треба прикласти багато сил і старання. А руйнувати так легко і просто. Але існують могутні сили еволюції, що допомагають підтримувати життя і відроджуватися знову і знову. Рекомендації місячного календаря дозволяє знаходитися в цьому процесі загального розвитку, дають людині почуття захищеності, направляючи його на своєчасні дії і відводячи від помилок. Місячний календар дозволяють зорієнтуватися в житті без боротьби, жити спокійно. Коли людина живе в його ритмах, усі в житті вирішується як би саме собою, не треба витрачати дарма сили, щоб бороти з плином життя.
Усі 30 місячних днів мають один або кілька символічних назв. Ці символи місячного дня багатопланові, багатомірні, алегоричні. Місячний календар даний людям для медитації і відстеження, для розкриття ірраціональної суті, він припускає не практику, а природне життя з зануренням у спільність, дає можливість бути цілісним. Це створює гарний піднятий прояснений стан. Місячні ритми дозволяють людині природно жити самим собою, нікому не заважати, вписуючи в єдину систему життя.
В кожний місячний день треба знайти час побути наодинці із собою, відстежити свій внутрішній стан. Головне — не підганяти себе штучно. Просто перевірити наскільки правильно ви живете, що і коли ще заважає проявлятися вашій єдиній сутності, наскільки ще ви заблоковані страхом.
Місячні ритми — це спосіб життя. Якщо людина живе в місячних ритмах, вона не просто живе в гармонії, а в повній синхронності зі світом, вона щаслива й повноцінна. Людина розуміє, що усе вічно.
Кожний місячний день ставить перед людиною якісь внутрішні задачі, і якщо внутрішній стан людини буде відповідним — вона буде гармонійною і щасливою.
Процеси, що відбуваються протягом кожного місячного місяця, повторюють на своєму рівні процес космогенезу — створення світу. З місяця на місяць людам дається можливість увійти в місячний ритм і почати розвиватися в ритмі, синхронному еволюційним процесам світу. Якщо ви вирішили почати нове життя, то краще це зробити після молодика, а не з понеділка.
У першу половину місячного циклу підмісячний світ наповняється чистою і потрібною для постійного розвитку енергією й інформацією. І щоб її отримати, людині необхідно звільнити для неї місце, очиститися на усіх своїх планах: фізичному, енергетичному (астральному) і ментальному. Тому в практиках місячних днів перших двох фаз місяця так багато днів для очищення. Древні мудреці говорили: "В руку, затиснуту в кулак, нічого не можна покласти. Відкрий долоню, віддай, звільни місце для дарунка для тебе".
У дві останні фази місячного Циклу, після повні, реалізується набрана в першу половину місяця сила, що відкриває перед людьми знання.
Проведення людиною в різні місячні дні спеціальних, свідомих дій, що називаються практиками, буде сприяти правильній трансформації у своєму житті цих енергій.
Енергія кожного місячного дня унікальна, вона залежить від кутової відстані між Місяцем і Сонцем на небосхилі, що впливає на стан енергетичного поля землі. Ця відстань змінюється щодня приблизно на 12 градусів. Енергія місячних днів впливає і на формулу крові людини і на все тіло людини. Щодня вплив Місяця на тіло людини різне. З різними місячними днями зв'язані визначені органи і системи тіла людини. Саме на них спрямована енергія цього місячного дня. Енергія місячного дня може відновити і поліпшити роботу органа, якщо вона використана правильно і по призначенню. Але може і порушити його роботу, якщо енергія буде застосована або використається неправильно. Тоді порушення в роботі органа, травми цього місця або якісь інші негативні знаки, що проявилися в цей місячний день, свідчать про зрушення в енергетиці організму і неправильній життєвій орієнтації. Це може говорити і про те, що людина не вписується в процес розвитку світу, йде "проти плину" і навіть заважає йому.
Людина на землі виступає як чаша для одержання, збереження, використання і трансформації божого дарунка й благодаті. Для цього тіло людини повинне бути без вад, бездоганним і здоровим.
Процес, що відбувається щомісяця протягом місячного циклу, дає можливість кожній людині шляхом нескладних процедур очищення бути чистою судиною, трубою для протікання і трансформації космічних енергій. Тим самим активно і свідомо беручи участь у світовій містерії.
Буття є свідомість. Наскільки людина усвідомлює те, що з ним відбувається, що і навіщо він робить, до чого усіх може привести, настільки він і творить своє життя. У іншому випадку людина живе, як у сні, тільки спостерігаючи, як його крутить у вирі подій, ледь устигаючи на них реагувати.


7. Місячні дні як відображення основних законів світу.

Основні закони нашого світу, що виявляються у всіх явищах і процесах життя на землі — це Закон Єдності, Закон Полярності і Закон Триєдності (Трійці).
Закон Єдності виявляється в тім, що всі дні місячного місяця взаємозалежні за інформацією й енергії один з одним єдиним процесом, що відтворюється щомісяця. Причому повноцінна реалізація енергій попереднього місячного дня є запорукою успішної дії енергій наступного місячного дня.
Закон Полярності виявляється в протистоянні днів місячного циклу.
Протифазні дні місячного циклу протистоять за інформацією й енергетикою один одному. Не рекомендується в якийсь місячний день займатися справами протифазного дня. Особливо шкідливо робити те, що забороняється робити в протифазний вашому дневі день. Протистояння місячних днів може бути внутрішнє і зовнішнє.
Зовнішнє протистояння визначається тривалістю місячного місяця в 30 днів. Співвідношення місячних днів у зовнішньому протистоянні виглядає в такий спосіб:

Зовнішнє протистояння місячних днів

1-16 6-21 11-26
2-17 7-22 12-27
3-18 8-23 13-28
4-19 9-24 14-29
5-20 10-25 15-30

Внутрішнє протистояння визначається виходячи з 28-річного місячного ритму в 4 тижні. У цьому ритмі короткі дні місячного циклу — 1-й і 30-й об'єднуються із розміщеним поруч днем (1-й з 2-м місячним днем, а 29-й з 30-м). Співвідношення місячних днів у внутрішному протистоянні виглядає в такий спосіб:

Внутрішнє протистояння місячних днів

1,2-16 9-23
3-17 10-24
4-18 11 -25
5-19 12-26
6-20 13-27
7-21 15 - 29, 30
8-22

Варто брати до уваги протистояння місячних енергій на цих двох рівнях. Не варто створювати зайвої напруги у своєму житті, роблячи несвоєчасні дії згідно рекомендацій до протифазних днів.
Закон Триєдності проявляється в місячному циклі через місячні тригоналі.
Місячні тригоналі групують місячні дні по сприятливому поєднанню енергій і інформації цих місячних днів.

Тригонали місячних днів

1-11-22 6-16-26
2-12-22 7 -17 -27
3-13-23 8-18-28
4-14-24 9-19-29
5-15-25 10-20-30

У дні однієї місячної тригонали можна займатися справами, виконувати практики і носити камені інших днів цієї тригонали. Виконання власних практик якогось дня місячної тригоналі буде сприятливо для успіху виконання справ наступного дня в цій трійці місячних днів. Наприклад, для забезпечення успіху справи, яку ви плануєте почати в 14-й місячний день, буде корисно в 4-й місячний день зробити усе, що рекомендується для правильної реалізації енергій цього місячного дня. І ні в якому разі не робити того, на що накладено заборону в цей день.
Визначені мінерали сприятливо трансформують і віддають людині енергію конкретного місячного дня. Вони мають у цей місячний день максимальну силу дії.

Мінерали місячних днів

 1. діамант, гірський кришталь
 2. жадеіт, халцедон, агат
 3. джеспіліт, рубін, пірит, авантюрин
 4. сардонікс, амазоніт, зелений нефрит
 5. бірюза, рожевий халцедон, мармур
 6. гіацинт, цитрин
 7. сапфір, геліотроп, корал
 8. червоний граніт, хризоліт, морион
 9. чорні перли, александрит, раухтопаз, змійовик
 10. янтар, олівін-хризоліт, сардонікс
 11. вогненний опал, гематит, сердолік
 12. лазурит, жовтий корал, перламутр, рожеві перли
 13. шляхетний опал
 14. гіацинт
 15. агат, гагат, моріон
 16. шпінель, турмалін, чароіт, смарагд, перли
 17. прозорий аметист, вороняч і соколине око, циркон
 18. білий агат, опал, бузковий аметист, шпінель
 19. Лабрадор, гагат, моріон, гематит, хризоліт, уваровит, зелений гранат
 20. червона яшма, джеспіліт
 21. пірит, циркон, авантюрин, обсидіан
 22. блакитний агат, синій сапфір, синя яшма, блакитний нефрит раухтопаз, чорний нефрит, крокодилит, сардер
 23. чорна яшма, повітряний обсидіан, малахіт, блакитний нефрит
 24. шпати, тигрове, соколине, котяче око, усі скам'янілості, геліотроп, рожевий мармур
 25. аурипігмент, жовтий нефрит, жадеіт, хризопраз
 26. ліловий прозорий аметист, смарагд, селеніт, адуляр, рожевий і малиновий кварц
 27. арагоніт, хризопраз, беломорит, аметист, плазма, молочний опал, жадеит, аквамарин
 28. чорні перли, перламутр, обсидіан, кахалонг, білий опал, Лабрадор, кольорова яшма, білий корал, гірський кришталь, турмалін


8. Реальний рух Місяця по Зодіаку.

Використовуючи енергію місячних днів для оздоровлення і контакту з органами свого тіла, необхідно враховувати і реальне положення Місяця в цей день у знакові Зодіаку. Вплив Місяця на людський організм не обмежується тільки фазами місячного місяця і місячних днів. Величезну роль грає ще й реальне положення Місяця на Небесній сфері, при проходженні його по знаках Зодіаку.
12 знаків Зодіаку мають проекцію на людське тіло. Місяць, проходячи по цих секторах неба, впливає на органи і системи організму, які відносяться до знаків, по яких проходить у даний час Місяць. Перебуваючи в будь-якому знакові Зодіаку протягом 2,5 днів, Місяць робить органи і системи організму, які зв'язані з цим знаком, уразливими і слабкими. Тому на час транзиту Місяця по знакові, ці органи мають потребу в спокої, на них не варто впливати і напружувати. Протилежний же знак, навпаки, отримує приплив енергії, надаючи можливість для впливу на орган, який зв'язаний з ним. Цей орган можна оперувати, очищати, напружувати і підсилювати його роботу.

Зв'язок різних органів і систем організму зі знаками Зодіаку

Овен

Голова, органи чуття, верхня щелепа, зуби, вуха

Телець

Гортань, органи мови, нижня щелепа, зуби,

шия, затилок, миндалини

Близнюки

Плечі, руки, пальці рук, легені

Рак

Груди, шлунок

Лев

Серце, спина, діафрагма, артерії

Діва

Органи травлення

Терези

Нирки, сечовий міхур

Скорпіон

Статеві органи, анус

Стрілець

Печінка, шкіра, кров

Козеріг

Кістки, суглоби, жовчний міхур

Водолій

Гомілки, литки

Риби

Ступні, пальці ніг

При зростаючому Місяці, коли він проходить якийсь знак, будуть сприятливі всі заходи і процедури по відновленню і зміцненню органів і частин тіла, зв'язаних із протилежним тому, по якому в даний час проходить Місяць, знаком Зодіаку.

Протилежними знаками Зодіаку є:
Овен — Терези
Телець — Скорпіон
Близнюки — Стрілець
Рак — Козеріг
Лев — Водолій
Діва — Риби

Усі процедури по очишению, промиванню і зняттю запалень органів і частин тіла найбільш ефективні і своєчасні на спадаючому Місяці. При цьому очищати і впливати треба на орган, зв'язаний із протилежним знаком тому, в якому в цей час знаходиться Місяць.
Якщо вплив на орган або частину тіла не терпить зволікань, для того, щоб знайти більш-менш підходящий час для процедур, можна використовувати і час перебування Місяця у відповідних знаках Зодіаку одного хреста.
Це положення Місяця теж вважається прийнятним для впливу на потрібний орган.

Знаки Зодіаку, що входять в один хрест
Овен — Терези, Рак, Козеріг
Телець — Скорпіон, Лев, Водолій
Близнюки — Стрілець, Діва, Риби
Рак — Козеріг, Терези, Овен
Лев — Водолій, Скорпіон, Телець
Діва — Риби, Близнюки, Стрілець
Терези — Овен, Рак, Козеріг
Скорпіон — Телець, Лев, Водолій
Стрілець — Близнюки, Діва, Риби
Козеріг — Рак, Овен, Терези
Водолій — Лев, Телець, Скорпіон
Риби — Діва, Близнюки, Стрілець

Органи тіла людини, зв'язані з місячними днями

 1. Очі, перенісся, обличчя
 2. Рот, зуби
 3. Потилиця, вуха
 4. Гортань, шия, горло
 5. Стравохід
 6. ВДШ, бронхи
 7. Легені
 8. Шлунок
 9. Груди
 10. Кістки грудини, предстальна залоза
 11. Хребет
 12. Серце
 13. Підшлункова залоза
 14. Кишечник
 15. Підшлункова залоза, діафрагма
 16. Селезінка
 17. Нирки
 18. Шкіра
 19. Апендикс, кишечник
 20. Верхня частина спини, лопатки, брюшина
 21. Печінка
 22. Тазостегновий пояс, хрестець
 23. Яєчники, яєчка
 24. Зовнішні статеві органи, анус
 25. Вуха
 26. Стегна, шкіра
 27. Гомілки
 28. Очі, головний мозок
 29. Анус, пряма кишка
 30. Серце, епіфіз

Реальне положення Місяця в знакові Зодіаку в конкретний день є визначальним, особливо, заборона на турбування органу.
Допустимо, у 14-й місячний день енергія дня спрямована на кишечник. Потрібно проводити його очищення. Але Місяць у цей день проходить по знаку Діви, забороняючи робити процедури з кишечником.
Такий збіг, щоправда, може бути тільки в лютому або березні, але проте на транзити Місяця завжди треба обов'язково звертати увагу.
Якщо між транзитними положеннями Місяця на даний День і поточним місячним днем немає протиріччя, то можна впливати і масажувати як орган місячного дня, так і орган, зв'язаний із транзитом Місяця.


9. Індивідуальний місячний ритм людини (Місячна рулетка).

Крім загального місячного ритму, вплив якого проявляється не усе живе і неживе на Землі, у житті кожної людини мають місце власні "місячні" ритми.
Один з цих ритмів включається в момент народження людини і розкриває "астральну таємницю" людини. Щоб розкрити для себе цю таємницю, людині потрібно знати, у який місячний день він з'явився на світ. Це можна довідатися із рідких видань місячно-сонячних календарів, або в кваліфікованого астролога.
У цьому індивідуальному ритмі місячний день народження, у який людина з'явилася на світло, приймається за першим місячний день. Для кожної людини його місячний день народження є початком власного місячного місяця, удень ментального очищення і побудови ментальних моделей, як ця звичайно робиться в перший день місячного місяця. Як і звичайний перший день місячного місяця, він може бути більш протяжним або зовсім коротким. Це залежить від того, народилася; людина на початку місячного дня або його народження відбулася наприкінці місячного дня.
Дія першого власного місячного ритму розгортується не на фізичному плані буття, а на енергетичному або астральному плані життя людини. Цей ритм дозволяє визначити, які дні місячного місяця будуть приносити із собою іспити, випробовування і провокації саме для цієї людини. Адже в цьому ритмі будуть "свої" небезпечні 9-й, 15-й, 23-й і 29-й дні один по одному в черзі днів місячного місяця. Вони будуть проявлятися на емоційному плані життя, створюючи особливі психологічні труднощі в житті людини.
Особливо складні поєднання днів загального й індивідуальних місячних ритмів утворяться для людей, які народжені у "сатанинські" дні загального місячного місяця.
Наприклад, для людини, породженого на початку 9-го місячного дня, цей день буде першим днем його індивідуального місячного ритму. У свій перший день індивідуального ритму, як і в загальному ритмі, людина може будувати плани і ментальні моделі. Для породженого в 9-й місячний день, у цей свій місячний день народження варто бути особливо уважним до своїх думок, не допускаючи зневіри і дратівливості, що може привести до сумних наслідків. Утім, це відноситься і до всіх людей. Дев'ятим днем індивідуального місячного ритму для цієї людини буде 17-й місячний день парних енергій. У житті людини, народженої в 9-й місячний день, саме в сексуальних відносинах і в стані розкутих веселощів чекають омани і зваби. А от небезпеки 15-го місячного дня для людини, народженї в 9-й місячний день, співпадуть зі звабами 23-го місячного дня. Двадцять третім по рахунку днем індивідуального ритму буде 1-й місячний день. Це є знаком попередження про те, що ментальний бруд у виді непробачених образ і важких спогадів може послужити принадою для енергетичних вампірів. Це ставить перед необхідністю своєчасного звільнення від них практикою прощення. Усі сили пітьми озброюються проти людини в його особистий 29-й місячний день, що співпадає з 7-м днем загального місячного місяця. Порятунком для цієї людини буде суворе виконання всіх рекомендацій цього місячного дня а, особливо, чесність і мовчання в цей день.
Важливо знати і враховувати, у повний чи неповний місячний місяць з'явилася людина на світ. Наявність у місяці народження людини 30-го місячного дня включає для нього енергію цього дня, який у його індивідуальному ритмі є 30-м і передує його місячному дню народження. Для людини, народженої в 9-й місячний день, 30-й день загального місячного місяця буде 21-м днем його індивідуального ритму. Якщо на місяць його народження був 30-й місячний день, значить, він може розраховувати на перетворення своєї внутрішньої структури і може займатися самоцілительством! Якщо місяць його народження закінчувався 29-м місячним днем, то можливості 21-го дня його індивідуального ритму для нього не розкриті. З іншого боку, 30-м за рахунком днем його індивідуального місячного місяця буде 8-й день загального місячного місяця. При народженні в повний місячний місяць (з 30-м місячним днем) людина має всі можливості для пізнання Любові і знаходження Прощення за умови освоення нею тонких енергій своєї природи. Якщо днів в її місяць народження було тільки 29, подібної можливості людина немає.

Практики очищення фізичного тіла людині краще проводити в ритмі загального місячного місяця. Практики з астральним тілом можна робити і по загальному ритмі, але такі дії в дні свого індивідуального ритму будуть більш ефективні. Приміром, астральний захист на майбутній місяць можна побудувати й у 3-й день загального місячного місяця й у 3-й день свого індивідуального місячного місяця.
Індивідуальний місячний ритм людини дає можливість побачити й усвідомити те, у чому для даної людини виявляються спокуси «сатанинських» днів загального місячного місяця. Для людини, народженої в 9-й місячний день, 15-й місячний день загального місячного місяця буде 7-м удень її індивідуального місячного місяця. Це попереджає людину про те, що зайві турботи в житті і невгамовна брехня можуть залучити в його життя багато спокус. 23-й місячний день загального ритму буде для нього 15-м, а 29-й день -21-м удень його індивідуального місячного місяця. Перетворення внутрішньої структури, що даруется людині в 21-й місячний день загального ритму може бути досягнуто цією людиною тільки за умови наявності надійного захисту від сатанізму й у результаті його перемоги над злом у собі.
Індивідуальний місячний ритм людини говорить також і про додаткові можливості для людини, що розкриваються перед нею при правильній роботі на астральному (енергетичному й емоційному) рівні життя. Перед людиною, народженою в 9-й місячний день, ціллю в життя є задача звільнитися від ілюзій і оман і всього того, що веде її від правильного шляху по дорозі Еволюції. За цю доблесть людина, народжена у 9-й місячний день, знаходить сили для звільнення інших людей від спокус сил зла і його печаток у виді зглазу і порчі. Щоб досягти поставленої перед ним задачі, ця людина повинна максимально використовувати можливості свого індивідуального місячного місяця. Приміром, у 8-й місячний день загального місячного місяця, що для нього є 30-м, проводити покаяння і звільнення від усвідомлених гріхів за допомогою практики 30-го місячного дня — знаходження вищої духовної Любові до усьому і всеприйняття Життя. А в 19-й місячний день загального місячного місяця проводити моральне чищення душі і совісті практиками 11-го місячного дня свого індивідуального місячного ритму — стримуванням від їжі, молитвами і подихом хребтом.
Ритм індивідуального місячного місяця постійний від народження людини і до його відходу з життя. Знання свого індивідуального місячного ритму дозволить уникнути багатьох небезпек і додасть сили й енергії на шляху самопізнання і самореалізації.


10. Затемнення Сонця й Місяця.

Варто звертати особливу увагу на час, коли відбуваються сонячні або місячні затемнення. Це особливий кармічний час нашого життя, коли можна розплутати вузли долі або затягти їх ще тугіше, нав'язавши нових вузлів. Не варто намічати якісь важливі справи за пів місяця до затемнень. Постарайтеся стежити за собою, стримуючи зайву гарячковість і занепокоєння. Думайте в цей час тільки про щось хороше.
Сонячні затемнення відбуваються тільки в момент нового місяця, коли Місяць знаходиться між Землею і Сонцем. Місячне ж затемнення можливе лише в повню, коли Місяць знаходиться на прямій зі зворотної сторони Землі і попадає в її тінь.
Сонячні затемнення трапляються приблизно через пів року а місячні рідше: у середньому на 3 сонячні затемнення приходить ся 2 місячних. Точки перетину місячної орбіти з эклиптико називаються Місячними вузлами. І якщо в момент нового місяця Сонце або Місяць виявляться в межах 17 градусів від цих точок, то відбудеться сонячне затемнення. Щоб трапилось місячне затемнення, повня повинна відбутися не далі як 11 градусів від вузла. Місячні вузли розміщені один від одного на 180 градусів. Вони постійно зміщуються по екліптиці зі сходу на захід, проти руху Місяця зі швидкісттю 19,3 градуси в рік. Місяць проходить Місячні вузли пооче редно через кожні 13,6 доби.
Практика сонячного затемнення
Практика сонячного затемнення дає можливість усвідомити і звільнитися від зовнішніх обставин, що уже! гальмують рух життя і заважають духовному розвиткові! людини. До затемнення варто провести підготовку до цієї! Практиці: протягом трьох днів перед затьмаренням не употреб-1 лять у їжу м'ясо, насіннячка і горіхи.
У ці три дні двічі в день треба приймати контраст-] ный душ, на сході і заході сонця (або просто ранком і ввечері).
Для проведення Практики треба підготувати заздалегідь дві склянки з водою, дзеркало і свічу. У день затемнення, за годину до зазначеного в календарі часу затемнення, треба випити мед-] ленними ковтками склянка джерельної або іншої очищений-! ний води. Потім прийняти контрастний душ, чоловіки начина- '• ют і закінчують гарячою водою, жінки — холодної. Хо-1 рошо посидіти в запаленої свічі, думаючи про те, від чого хочете ] позбутися.
За десять хвилин до затемнення подивитися в дзеркало і лягти на стать — головою на схід, цілком розслабивши, ля комфорту можна накрити себе чим-небудь. Постарайтеся бачити думкою перед собою своє відображення в дзеркалі. Спостерігайте за тим, як ваше відображення починає змінюватися, сутеніти, зсихатися. У цей час треба думати про те, що це вашому відображенню, а не вам, треба позбутися від самітності, невдач у любові, невдачі в справах, від усього того, що заважає внести у ваше життя удачу, успіх, нових друзів і нові радості.
Коли відображення стиснеться, стане чорною кулькою, усередині нього повинна спалахнути блакитна або фіолетова крапка. Після цього темна кулька треба думкою відправити, відіпхнути від себе подалі. Засунути в порожнечу. Потім полежати ще небагато, устати, загасити пальцями свічу (не задувати!).
Прийняти такий же контрастний душ — як до Практики. Випити повільно і з задоволенням друга склянка джерельної води на вдиху, закріплюючи свій новий, чистий, вільний стан.
Не треба нікому розповідати про проведену Практику і про свої відчуття після неї.
Залишіть цю радість глибоко в собі і харчуйте нею своє подальше життя.
Практика місячного затемнення
У місячне затемнення, провівши пропоновану Практику, можливо звільнитися від якихось хвороб, шкідливих звичок, комплексів, психічних слабостей, псування і пристріту — того, що ми усвідомимо усередині себе, як зайве, непотрібн і шкідливе.
Підготовка до місячного затемнення і сама Практика схожа на Практику сонячного затемнення, але має деякі особливості. Контрастний душ (не менш 5-7 разів протягом 5-10 хвилин) при підготовці до затемнення і безпосередньо перед ним чоловіка починають і закінчують холодної во-Дой, жінки — гарячої.
Лягати в медитацію в місячне затемнення треба головою на північ. Розглядаючи перед собою своє уявне отраже ние, думайте про те, що це ваше відображення хворіє, курить п'є, турбується і соромиться — це в нього маються кому плексы і проблеми.
Зжавши своє відображення до крапки, на видиху відіслати по-
далі від себе. Якщо після цього перед очима не буде біг ющей крапки, то усі вийшло! Полежите ще небагато сп койно. Закінчите Практику контрастним душем і склянці води.
Радістю, що з'являється після цієї Практики — I треба поділятися. Опустите її поглубже в серце і нехай 01 ще довго висвітлює ваше життя.