Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 25-07-2017

3-й місячний день

Знак: Лев
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяцьІнформація про сайт

Про сайт: Сайт створено українцями для українців і для тих хто вміє читати українською мовою
Основна задача сайту - донести іформацію, а не показувати чудеса вишуканості дизайну.

Тематика: Ми не обмежуємся лише "Місячним календарем" і, поступово, сайт буде доповнюватись іншою "Місячною" і "навколомісячною" інформацією.

Мета: Ми хочемо допомогти усім тим, хто цікавляться цією темою і шукають подібну інформацію в просторах Інтернету.

Мотивація: Вплив Місяця на процеси, що відбуваються на Землі - безсумнівний. Починаючи, загальновідомими, припливами і відливами та впливом на погоду, і закінчуючи більш тонкими енергетичними процесами. Сучасна наука ступила лише перші кроки на шляху вивчення цих процесів. Релігія, астрологія, магія та окультні науки - вже давно вивчають вплив Місяця на людину.

Скептикам: Нічому не вірте. Усе потрібно перевіряти на собі. Просто прислухайтесь до свого організму і придивіться до оточуючих вас людей, особливо, в "критичні" фази Місячного циклу. І, якщо не знайдете підтвердження на сторінках сайту - не вірте далі.

Література: Тамара Зюрняєва, Дорроті Моррісон, Олена та Ігор Новікови, Лори Рейд дуже допомогли своїми роботами при підготовці матеріалів, а також в тому, що "відкрили очі" авторам сайту і просвітили їх у важливості цієї теми. Низький їм уклін і подяка!

Зауваження та пропозиції - це безцінна допомога, яку ви можете нам надати за адресою: asatoweb@gmail.com

Подяки: Велика подяка пані Ірині за допомогу з дизайном сайту, а також усім, хто долучився до виправлення помилок перекладу.

Допомога: Допомогти сайту може кожен, клікнувши на будь-якій рекламі від Google в правій нижній частині сайту. І кожному хто це зробив - велике СПАСИБІ.


P.S. Якщо у вас є цікаві ексклюзивні матеріали подібної чи близької тематики, які ви хочете бачити в україномовному Інтернеті або маєте ідеї співпраці - будь-ласка звертайтесь.