Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 26-02-2018

11-й місячний день

Знак: Рак
Стихія: водаРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чвертьМісяць у знакові "Рак"

Пристебніть ремені, оскільки при цьому місячному знаку вас очікує досить екстремальна їзда. Рак перебуває під керуванням Місяця, а Місяць, що проходить через сузір'я Рака, має надзвичайно глибокий і сильний вплив. Рак - водний жіночий знак, і з енергією своєї місячної володарки він підсилить всю гаму ваших почуттів - від самих піднесених до самих низинних.

Місяць у Раці дозволить вам зрозуміти свою внутрішню сутність через дослідження власних емоцій. Прийшов час виплеснути почуття, що були давно пригнічені нашою свідомісттю, і звернути на них увага. Уважається, що Місяць дає енергію щиросердечному стану. У такому випадку Місяць у Раці - це просто глибокий і міцний "венозний" зв'язок з вашим серцем.

У цей період люди схильні піддаватися своїм емоціям. Нас глибоко хвилюють будь-які сильні переживання, навіть ті, що стосуються не нас особисто, а проникають із екрана телевізора або із книг.

Місяць у Раці не дозволить вам використати його вплив у своїх цілях. Навпаки, це він захватить вас в круговерть подій. Єдиний спосіб подружитися із цим Місяцем - бути дійсно чесним перед собою, і не тільки в період його впливу, а постійно. Саме наш самообман заманює до нас у душу емоційних монстрів. І Місяць у Раці випускає їх на волю у всій їхній моторошній силі.

Для того, щоб звести до мінімуму вплив Місяця в Раці, потрібно просто відкритися для нього. Будьте готові прислухатися до свого внутрішнього голосу. Ваше прагнення слухати має зараз величезне значення, оскільки так ви зможете вловити суть справи й більш успішно впоратися із ситуацією. Прислухайтеся до своєї душі й учитеся в неї. Ваша внутрішня сутність намагається показати вам те, що ви затаїли глибоко усередині себе й відмовляєтеся визнавати. Можливо, ви зумієте побачити різницю між тим, хто ви є в дійсності, і тим образом, що ви проектуєте в зовнішній світ. У міру того, як ви будете ставати усе більше й більше відкритими й чесними перед собою, ви будете усе більше й більше проявляти свою справжню сутність. І наскільки ви відкриєтеся світу й собі, настільки ваш зовнішній прояв возз'єднається із внутрішньою сутністтю й буде показувати ваші справжні риси. Інакше ваші емоції - заховані й подавлені в глибинах психіки - будуть як Дамоклів меч висіти над вами, загрожуючи обрушитися на вашу голову в самий непідходящий момент. Імовірно, ви також виявите, що людям набагато більше подобається ваша справжня сутність, ніж та маска, за якою ви від них ховалися.

Чесний самоаналіз у період знаходження Місяця в Раці дозволить людині визначити, чого ж вона в дійсності хоче від життя. І тоді, дотримуючись заданого курсу, ми можемо почати досягати поставлених цілей і здійснювати свої бажання. Хоча час перебування Місяця в Раці можна назвати досить напруженим, він може для кожного виявитися дуже корисним.