Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 25-07-2017

3-й місячний день

Знак: Лев
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяцьМісячна астрологія

Незмінна подорож Місяця по небосхилу є для нас джерелом енергії й силою, що завжди впливає на нас. Деякі аспекти впливу Місяця незмінні, досить передбачувані й можуть розглядатися як постійна величина, інші ж - увесь час змінюються. Кожен молодик проходить під певним астрологічним знаком і доводиться на той самий сонячний місяць щороку. Те ж саме стосується й повні. Повний Місяць у Тельці сіяє щороку, коли Сонце перебуває в знаку Скорпіона, протилежному Тельцю. А молодик у Тельці збігається з перебуванням Сонця в цьому ж знаку. Така закономірність не заважає молодикові й повні щороку випадати на різні дні того самого місяця.

Енергетичний вплив Місяця на наше тіло, розум і душу постійний та мінливий одночасно, як й його фізична присутність у нашому житті. Сталість заснована на циклічності руху Місяця по тому самому споконвічно прокладеному шляху. А мінливість - на різному впливі астрологічних знаків і місячних фаз. Місяць переходить зі знака в знак, з однієї фази в іншу, і його вплив на нас змінюється як по змісту, так і по інтенсивності.

На додачу до цих змінних факторів існує ще безліч сполучень конкретного астрологічного знака й місячної фази, у яких може перебувати Місяць за один місячно-сонячний цикл і вплив яких ми так само випробовуємо на собі. Місячно-сонячний цикл - це регулярно повторюваний дев'ятнадцятирічний цикл руху Місяця. Він був відкритий афінським астрономом по імені Метон. Приблизно раз у дев'ять років молодик попадає на один і те ж день року. І сам цей факт сам по собі робить Місяць одночасно передбачуваним з математичної точки зору й, у той же час, украй непередбаченим.

Викладену інформацію можна розглядати як один з можливих варіантів місячного впливу. Зіставлення цих відомостей з нашим власним досвідом допоможе зрозуміти самих себе й послужить основою для осмислення змін, що відбуваються з нами, поки Місяць подорожує по своєму небесному шляху.Даніель Фарр "Місяць в повсякденному житті"